moto.mirip.org.pl

Wyszukiwarka

Program doskonalenia zawodowego
dla nauczycieli zawodów branży motoryzacyjnych
Skontaktuj się z nami:

Informacje dla nauczycieli

Rozpoczynamy rekrutację nauczycieli/ek i instruktorów/ek praktycznej nauki zawodu kształcących w takich zawodach jak: technik pojazdów samochodowych, mechanik, elektromechanik, blacharz do naszego projektu. Uczestnicy projektu będą odbywać praktyki w przedsiębiorstwach oferujących usługi związane z zawodem, w którym realizują proces kształcenia. Praktyki będą trwały 10 dni roboczych i mogą odbywać się w trybie ciągłym lub przerywanym po uzgodnieniu i zaakceptowaniu planu praktyk przez Realizatora projektu jak i przedsiębiorstwo, w którym odbywać będą się praktyki.

Informacje dla przedsiębiorców

Rozpoczynamy rekrutację nowoczesnych firm z całej Polski, które wykorzystują najnowsze rozwiązania w branży motoryzacyjnej i zechcą przyjąć uczestników projektu – nauczycieli/ki i instruktorów/ki praktycznej nauki zawodu na 10-dniowe praktyki w zawodach: technik pojazdów samochodowych, mechanik, elektromechanik i blacharz.

Pozostałe informacje

Spotkanie regionalne projektu: „Programy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli zawodów branży motoryzacyjnych” odbędzie się w dniu 31.08.2012 r. w Pomorskiej Izbie Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku.

Nawigacja:

 • Nauczycielu mechaniki czas iść na praktyki
  2012.02.28

  Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie zaprasza nauczycieli/elki oraz Instruktorów praktycznej nauki zawodu kształcących w branży motoryzacyjnej w zawodach: technik pojazdów samochodowych, mechanik, elektromechanik, blacharz na bezpłatne praktyki w ramach projektu: „Programy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli zawodów branży motoryzacyjnych” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w okresie od 01.01.2012 r. do 31.12.2013 r.
  Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, Nauczyciele,
  2012.07.25

  Wtedy jasno zdałem sobie sprawę z tego, jak duży ciężar gatunkowy ma nasze hasło: „Nauczyciel uczy się przez całe życie” w odniesieniu do nauczycieli praktycznej nauki zawodu, kształcących w branży motoryzacyjnej. Jeśli bowiem nie douczy się polonista, to jego równie niedouczony uczeń najwyżej przyniesie swemu belfrowi wstyd, popełniając błędy ortograficzne czy niepoprawnie mówiąc, trudno go oczywiście będzie zaliczyć do ludzi kulturalnych, jeśli nie będzie wiedział, co napisał Mickiewicz, jednak – musimy to wszyscy zgodnie przyznać – skutki tej niewiedzy nie doprowadzą do tragedii, nie narażą na szwank ludzkiego życia ani zdrowia! To nie od nich bowiem zależy bezpieczeństwo człowieka.
  Krzysztof Witowski

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji upowszechniającej
organizowanej w ramach projektów:

„Programy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli zawodów branży motoryzacyjnych”

„Czas na nas- praktyki dla nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu”  

realizowanych przez

Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości 

pod nadzorem Ośrodka Rozwoju Edukacji, działającym przy Ministerstwie Edukacji Narodowej.

 

KONFERENCJA

„Praktyki nauczycieli kluczem do sukcesu szkolnictwa zawodowego”

odbędzie się 28 listopada 2013 r. w WARTA Tower

ul Chmielna 85/87, Warszawa

Rozpoczęcie konferencji – godz. 10:30

 

W trakcie konferencji zostaną zaprezentowane rezultaty realizacji projektów,
w tym programy doskonalenia zawodowego dla zawodów branży motoryzacyjnej i gastronomicznej
oraz będzie możliwość nawiązania współpracy szkół z przedsiębiorstwami.

Konferencja stworzy możliwość nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń osób ze środowisk związanych ze szkolnictwem zawodowym w Polsce.

 

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w konferencji.

 

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY .

 

REJESTRACJA:  Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: motoryzacyjny@mirip.org.pl (branża motoryzacyjna) lub spozywczy@mirip.org.pl (branża gastronomiczna) lub zgłoszenie uczestnictwa pod numerem telefonu  (22) 838 32 17 wew. 143, 149 i 160 lub pod numerem faxu (22) 838 35 53. Rejestracja zostanie zamknięta po wyczerpaniu limitu miejsc.

 

 

Seminaria regionalne

Zapraszamy na cykl seminariów regionalnych poświęconych prezentacji projektu:

„Programy doskonalenia zawodowego dla nauczycieli zawodów branży motoryzacyjnych”


W trakcie spotkania zostaną przedstawione założenia Projektu, planowane działania i możliwości podniesienia kwalifikacji. Spotkanie będzie także okazją do skonsultowania założeń programów praktyk opracowanych przez ekspertów z nauczycielami/kami przedmiotów zawodowych, instruktorami/kami praktycznej nauki zawodu, przedstawicielami: pracodawców, organizacji pozarządowych, kuratoriów, szkolnictwa zawodowego, samorządów, itp.

więcej informacji
 

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie jest społeczno-zawodową organizacją samorządu gospodarczego rzemiosła i przedsiębiorczości. Zrzesza cechy, spółdzielnie rzemieślnicze oraz inne jednostki organizacyjne, których celem jest wspieranie rozwoju gospodarczego rzemiosła. Jest reprezentantem tego środowiska  wobec organów władzy państwowej i terytorialnej. Od lat podejmuje działania zmierzające do akcentowania roli małych i średnich przedsiębiorstw w życiu gospodarczym naszego kraju. Izba działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i kształtuje postawy przedsiębiorcze wśród społeczeństwa.

Jak do nas trafić?

Najbliższe wydarzenia

Wybierz datę wydarzenia:

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Zapisz się do newslettera

Wpisz poniżej email i otrzymuj biuletyn informacyjny
Copyright © 2012 Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by netadmin 6.85
ul. Smocza 27, 00-048 Warszawa,
tel. +48 22 838 16 10 , fax +48 22 838 35 53
Licznik odwiedzin: 28603
Ostatnia aktualizacji: 2012.08.09 16:01